Członkowie honorowi:

JE ks. Abp Metropolita Białostocki Edward Ozorowski, Honorowy Przewodniczący

JE ks. Bp Stanisław Stefanek, Biskup Senior Łomżyński

JE ks. Bp Antoni Pacyfik Dydycz, Biskup Senior

JE ks. Bp Stanisław Szymecki, Arcybiskup Senior

JE ks. Bp Janusz Stepnowski, Biskup Łomżyński

 

Skład Komitetu (w kolejności alfabetycznej):

Adam Andruszkiewicz, były Prezes Zarządu Głównego Młodzieży Wszechpolskiej, Poseł na Sejm RP VIII Kadencji

Jarosław Augustowski, b. Starosta grajewski (zm. 15.12.2015 r.)

Paweł Backiel, Prezes Stowarzyszenia Uwłaszczeniowego, przedsiębiorca

Szczepan Barszczewski, radca prawny

Władysław Bojarczyk, prezes przedsiębiorstwa Marbud

Jan Borawski, przedsiębiorca, członek Rady Izby Przemysłowo-Handlowej

Piotr Borsukiewicz, przedsiębiorca

Marek Brzozowski, nauczyciel historii

Tadeusz Citko, prof. akademicki, b. Rektor Politechniki Białostockiej

Roch Andrzej Charyton, b. Sekretarz miasta Brańsk, przedsiębiorca

Marek Chojnowski, prawnik, radny miasta Białegostoku 

Tadeusz Czybulko, inżynier

Dariusz Ciszewski, prezes zarządu KPKM , twórca suwalskiej Solidarności

Marta Cywińska, dr. nauk humanistycznych, pisarka

Bogusław Dębski, były Wicemarszałek Województwa Podlaskiego

Kazimierz Dudziński, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Białymstoku

Adam Czesław Dobroński, historyk, prof. Uniwersytetu w Białymstoku

Radosław Dobrowolski, burmistrz Supraśla, historyk

Jan Engelgard, historyk, Muzeum Niepodległości

Tomasz Filipowicz, b.Prezes Zarządu Diecezjalnego KSM Archidiecezji Białostockiej, Civitas Christiana Białystok

Damian Getek, przewodniczący Łomżyńskiego Klubu Myśli Patriotycznej

Barbara Gębała, przedsiębiorca

Robert Gładysz, nauczyciel

Mariusz Gromko, Przewodniczący Rady Miejskiej w Białymstoku

Marek Grzesiak, dyrektor Hotelu Branicki w Białymstoku

Czesław Marian Jakubowicz, były wójt gminy Juchnowiec Kościelny

Ryszard Janiszewski, adiunkt, nauczyciel akademicki, Politechnika Białostocka

Andrzej Jarota, doktor nauk humanistycznych, prawnik, urzędnik

Grzegorz Jeliński, prawnik

Krzysztof Jurgiel, poseł

Tadeusz Kaczyński, ks. kanonik, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Narzymiu

Marek Kaczyński, radca prawny, członek Rady Programowej Radia Białystok

Tomasz Adam Kalinowski, radca prawny

Jerzy Kamiński, lekarz

Mariusz Antoni Kamiński, doktor nauk prawnych, poseł na Sejm VII Kadencji

Fabian Kamiński, lekarz chirurg

Tadeusz Kasabuła, ks. doktor, Dyrektor Archiwum i Muzeum Archidiecezjalnego w Białymstoku

Artur Marek Kapelko, Prezes Zarządu GKS Bogdanka

Łukasz Karolak, działacz społeczny

Zbigniew Karwowski, przedsiębiorca

Antoni Piotr Kępka, emerytowany nauczyciel akademicki (Politechnika Białostocka)

Mirosław Kiszko, przedsiębiorca

Janusz Kołłątaj, przedsiębiorca

Romualda Kondracka, lekarz

Janina Korzińska, ekonomista

Krzysztof Ryszard Kozicki, wójt gminy Piątnica

Alicja Kozłowska, emerytowany nauczyciel

Edwin Koźniewski, nauczyciel akademicki, Politechnika Białostocka

Karol Kramkowski, naukowiec/adiunkt na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Przemysław Kranc, przedsiębiorca

Piotr Krutul, pracownik samorządowy, b. poseł

Tadeusz Kulikowski, b. burmistrz Goniądza

Feliks Kubicz, o. werbista

Grzegorz Kunowski, lekarz, b. dyrektor szpitala

Andrzej Lechowski, historyk, dyrektor Muzeum Podlaskiego

Zygmunt Lewicki, ks. Infułat

Urszula Łapińska, dyrektor szpitala

Tomasz Madras, adiunkt, Politechnika Białostocka, radny miasta Białegostoku

Józef Maroszek, historyk, prof. Uniwersytetu w Białymstoku

Henryk Midro, lekarz, Przewodniczący Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich, założyciel KIK, rycerz Bożego Grobu

Agnieszka Wasiluk, urzędnik

Artur Milewski, przedsiębiorca, rycerz Bożego Grobu (zm. 10.2016 r.)

Krzysztof Mnich, prawnik

Krzysztof Mościcki, przedsiębiorca

Adam Murza, przedsiębiorca

Elżbieta Nadolna, nauczyciel

Witold Nagórski, ks. kanonik, b. proboszcz parafii w Tykocinie

Piotr Noniewicz, doradca podatkowy

Kamil Pieniak, politolog

Jolanta Pietrowska, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Spółki Akcyjnej

Wojciech Pietrowski, biegły rewident, prezes

Józef Racewicz, prawnik, b. radny Białegostoku

Damian Raczkowski, poseł na Sejm RP VII kadencji

Grzegorz Rogalewski, nauczyciel

Jacek Roleder, ekonomista, były Dyrektor POW NFZ

Marek Różycki, Wspólnota Polska

Rafał Rudnicki, prawnik, wiceprezydent Miasta Białystok

Lech Rutkowski, pierwszy Prezydent Miasta Białegostoku

Jerzy Antoni Rybnik, przedsiębiorca, założyciel NSZZ Solidarność w Białymstoku

Bogdan Sadowski, inżynier

Michał Sanczenko, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego, przedsiębiorca, trener łucznictwa konnego

Zdzisława Sawicka, prawnik, dyrektor MOPR Białystok

Zenon Sielewonowski, b. wicestarosta powiatu siemiatyckiego

Wiktor Marek Siergiej, manager

Agnieszka Sobolewska, aktorka Teatru Lalek

Ignacy Soroka, menedżer

Krzysztof Stawnicki, radny, przewodniczący Komisji Kultury Rady Miejskiej w Białymstoku

Antoni Stolarski, przedsiębiorca

Wojciech Strzałkowski, przewodniczący Rady Nadzorczej SSA Jagiellonia Białystok, Konsul Honorowy Rep. Chorwacji

Krzysztof Sychowicz, dr. nauk historycznych, IPN

Jarema Sykulski, ksiądz, Kanclerz Wyższej Szkoły Suwalsko-Mazurskiej im. Papieża Jana Pawła II

Marian Szołucha, dr. nauk ekonomicznych, Fundacja Centrum Grabskiego

Jerzy Szyryngo, ksiądz, b. proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Białymstoku

Tomasz Szymański, muzealnik, socjolog

Grzegorz Śniadoch, ksiądz, Instytut Dobrego Pasterza

Jan Kazimierz Tołwiński, lekarz

Michał Wais, fizyk

Adam Wiński, prawnik/Dyrektor PFRON

Wojciech Bolesław Wójcicki, adwokat, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Białymstoku

Józef Zajkowski, wójt gminy Sokoły

Henryk Zalewski, były Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich

Wojciech Załęski, rzeźbiarz, b. dyrektor Liceum Plastycznego w Supraślu

Jacek Żalek, poseł na Sejm RP VIII kadencji